MANDALA 

v sanskrtu znamená  kolo, oblouk. Představuje harmonické spojení kruhu a čtverce.  Kolo je symbolem nebe, transcendence, vnějších sil a nekonečna. Čtverec představuje vnitřní síly a to co je spojené s člověkem a zemí. Oba obrazce spojuje centrální bod, který je zároveň počátkem i koncem celého systému.

Po něžné revoluci vzniklo v roce 1990 esoterické centrum MANDALA, kde pod vedením Milana Calábka pracovali čeští a slovenští léčitelé. Kromě léčebny jeho součástí bylo hudební nakladatelství, knihkupectví specializované na duchovní literaturu, stejně specializovaná cestovní kancelář a čajovna pro hosty.

V roce 1997 Milan Calábek jako součást centra MANDALA založil INSTITUT ALTERNATIVNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, kde přednášejí nejlepší čeští a zahraniční odborníci různé duchovní a esoterické obory. Dnes se společnost MANDALA zaměřuje především na organizaci přednášek a seminářů Univerzity Nové doby a na šíření duchovního poznání a osobního rozvoje.

 

Omlouváme se všem, kteří nám zasílají  e-maily s dotazy -

 z časových důvodů na ně nejsme schopni odpovídat. Společnost MANDALA SE NEZABÝVÁ KONZULTACEMI OHLEDNĚ ZDRAVOTNÍHO STAVU A NEPOSKYTUJE TERAPIE. Rovněž neprovozujeme obchod se zbožím. Děkujeme za pochopení.

Kontakt

MANDALA s.r.o. Klimentská 24/1212
110 00 Praha 1

Tel.:(+420) 222 311 668
mandala@iex.cz